YILDIRIM: VATANDAŞLARA DOKUNARAK SİYASET ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ!

ABONE OL
11 Kasım 2020 16:06
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında Başkan Yıldırım, iyi bir yönetim oluşturduklarını ve vatandaşlara dokunarak siyaset üretmeye devam edeceklerini ifade ederek, gazetemiz Fırat’a yayım hayatında başarılar diledi.

 

 

Haber: Kübra TÜRKAN

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, gazetemize nezaket ziyareti gerçekleştirdi.  Başkan Yıldırım ve beraberindekileri Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) Başkanı ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Semih Erdem, Gazetemiz Genel Koordinatörü Hikmet Gökçe Güray, Gazetemiz Genel Koordinatörü Songül Dursun ve Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Alper Karakulak ağırladı.

BAŞKAN ERDEM, BAŞKAN YILDIRIM’IN GÖSTERDİĞİ NEZAKETE TEŞEKKÜR ETTİ!

Başkan Yıldırım,  “Göreve geldikten sonra hızlı bir şekilde yönetimimizi de oluşturarak, ilimizdeki basın temsilcilerine nezaket ziyaretinde bulunuyoruz. Bizlerin ziyaretini kabul ettiğiniz ve güzel ev sahipliği gösterdiğiniz için teşekkürler” dedi. Başkan Erdem ise; Başkan Yıldırım’ın nezaket ziyaretinden memnun olduklarını kaydederek, siyasilerin yerel basın mensuplarıyla ilişkilerine önem vermesi gerektiğini kaydetti.

“PAYDAŞLARIMIZLA BİRLİKTE, ŞEHRİMİZ İÇİN NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ!”

Ziyareti ile ilgili kısa bir açıklamada bulunan Başkan Yıldırım; “Öncelikle bizlere gazetenizi açarak, bizleri misafir ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaklaşık 50 gündür il başkanı olarak görev yapmaktayım. Yönetim Kurulumuzu ve Yürütme Kurulumuzu da oluşturduk ve sahaya indik. Çalışmaya başladık, çalışıyoruz. Elimizden geldiğince her insanın sorununu kendi sorunumuz gibi düşünerek hareket ediyor ve insanlarımıza dokunarak bu süreci yürütüyoruz. Güzel bir ekip oluşturduk. Bundan sonra da paydaşlarımız ile birlikte şehrimiz için ne gerekiyorsa yapacağız” diyerek gazetemize yayım hayatında da başarılar diledi. Ayrıca ziyaret sırasında Başkan Yıldırım, kendisine yönelttiğimiz soruları da yanıtladı. Yıldırım’a yönelttiğimiz sorular ve kendisinin sorularımıza ilişkin verdiği cevapların detayları da cuma günü gazetemizde yer alacak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.