YALINBAŞ: FIRAT GAZETESİ SIK SIK ÇARPICI HABERLERE İMZA ATIYOR!

ABONE OL
28 Temmuz 2020 17:07
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Basın İlan Kurumu (BİK) Malatya Şube Müdürü İbrahim Yalınbaş ve Malatya Şube Müdürlüğü’ndeki Memur Sinan Duman gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında Müdür Yalınbaş, Elazığ basınının iyi bir noktada olduğunu ifade ederek; gazetemiz Fırat’ın sık sık çarpıcı ve güzel haberlere imza attığını belirterek,  yetkililerimize ve çalışma arkadaşlarımıza başarılar diledi.

 

 

Haber: Kübra TÜRKAN

BİK Malatya Şube Müdürü İbrahim Yalınbaş ve Malatya Şube Müdürlüğü’ndeki Memur Sinan Duman, gazetemize nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

MÜDÜR YALINBAŞ VE DUMAN’I GAZETEMİZ YETKİLİLERİ AĞIRLADI

Ziyaret sırasında Müdür Yalınbaş ve Duman’ı Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) Başkanı aynı zamanda Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Semih Erdem,  Gazetemiz Genel Koordinatörü Hikmet Gökçe Güray ve Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Songül Dursun ağırladı.  Erdem,  Müdür Yalınbaş’a ve Duman’a gösterdikleri nezaket dolayısıyla teşekkür ederek, yerel basının sorunları hakkında fikir alışverişlerinde bulunduklarını belirterek en kısa zamanda iade-i ziyarette bulunacaklarını vurguladı.

“ELAZIĞ BASINI İYİ BİR NOKTADA!”

Ziyaretleri ile ilgili bir değerlendirmede bulunan Müdür Yalınbaş ise; Elazığ basınının iyi bir noktada olduğunu belirterek, gazetemiz Fırat’ın sık sık çarpıcı ve güzel haberlere imza attığını ifade etti. Yalınbaş, “Fırat gazetesi yetkilileri ve çalışanları ile sık sık irtibat kuruyorduk.  Koronavirüs pandemisinden dolayı ziyaretlerimiz biraz gecikti. Sizlerle yüz yüze tanışarak;  basının sorunları noktasında istişarede bulunmak ve sizden gelen talepleri de dinlemek güzel oldu” dedi. Keyifli bir sohbetin hâkim olduğu ziyaretin bitiminde ise Müdür Yalınbaş ve Duman; gazetemiz çalışanları ile birlikte bir de hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.