“VEKİL EROL’UN BU BAŞARISI;  BİZLERİ DE ELAZIĞLILARI DA SEVİNDİRDİ”

ABONE OL
29 Temmuz 2020 16:57
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 37. CHP Kurultayı’nda Bağımsız Aday olduğu Parti Meclisi (PM) seçiminde 824 oy alarak Parti Meclis Üyesi oldu. Bu gelişmenin ardından Vekil Erol, “Değerli yol arkadaşlarım, kıymetli delegeler. Bana gösterdiğiniz ilgi ve destek için sizlere yürekten teşekkür ederim” paylaşımda bulundu. CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan ise Vekil Erol’a başarılar dileyerek, “Vekilimiz zaten Elazığ’ın sorunlarına eğiliyordu. Artık partimizin önemli yönetim kurulunda da bir görevi var yani artık daha etkili bir görevi de var.  Bu durum bizleri de Elazığlıları da sevindirdi” dedi.

 

 

Haber: Kübra TÜRKAN /ÖZEL

CHP’nin geçtiğimiz günlerde 37.  Kurultayı gerçekleşti ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yeniden partisinin Genel Başkanı seçildi.  Geçtiğimiz gece de Parti Meclis Üyelerinin seçimleri sonuçlandı ve Parti Meclis Üyeliği seçimlerine bağımsız aday olan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, delegelerin ciddi bir şekilde oyunu alarak partisinin Parti Meclisi Üyesi oldu. Vekil Erol’un bu başarısının ardından Başkan Kaplan da Vekil Erol’u tebrik etti. İşte Başkan Kaplan’ın görüşlerinin ayrıntıları…

BAŞKAN KAPLAN: ELAZIĞ MİLLETVEKİLİMİZ GÜRSEL EROL, GÜZEL BİR OYLA SEÇİLDİ!

CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan ise; Vekil Erol’un bu başarısının ardından gazetemize özel açıklamada bulundu.  Başkan Kaplan; “Elazığ Milletvekilimiz Gürsel Erol, güzel bir oyla seçildi. Kendisine başarılar diliyoruz. Elazığ’ımıza, ülkemize ve partimize hayırlı işler yapmasını temenni ediyoruz. Partimiz adına mutluyuz.  Elazığ adına da güzel bir şey oldu. İnşallah bundan sonraki süreçte de Elazığ’a yönelik daha yararlı işler yapacaktır” dedi.

KAPLAN: VEKİL EROL, BU BAŞARISI İLE PARTİMİZE VE ELAZIĞ’IMIZA DAHA FAYDALI OLACAKTIR!

Bu gelişmenin Elazığ’ın menfaatine olacağını ifade eden Başkan Kaplan; “Zaten Vekil Erol, Elazığ için elinden gelen çabayı harcıyor. Bundan sonraki süreçte de Vekil Erol; kariyeri açısından aldığı bu başarı ile hem partimize hem de Elazığ’ımıza daha fazla yararlı olacaktır.  Güzel çalışmalar yapacağına eminiz” dedi.

KAPLAN: BU SEVİNDİRİCİ GELİŞME ELAZIĞLILARI DA UMUTLANDIRDI!

Elazığlıların da bu gelişmeye sevindiğini kaydeden Kaplan; “Vatandaşlarımız da bu gelişmenin ardından daha umutlu ve daha güvende odu. En azından Vekil Erol’un partimizin önemli bir yürütme kuruluna geldiği için daha faydalı işler yapacağından eminiz.  Bu gelişme partimiz açısından, Elazığ örgütlerimiz açısından ve de Elazığlılar açısından güzel oldu. Sevindirici bir gelişme kendisine başarılar diliyorum ve tekrar hayırlı olsun diliyorum” dedi.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.