VEKİL BALIK: HEPİMİZ ELAZIĞ’IN TARAFINDAYIZ!

ABONE OL
13 Kasım 2020 17:20
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İçişleri Komisyonu Üyesi ve AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında Vekil Balık, gazetecilerle fikir alışverişinde bulunduğunu kaydetti.  Vekil Balık’a hem kendisinin hem de CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un TBMM’deki konuşmaları ile iki ayrı Elazığ’ı yansıtmış gibi oldunuz? Dememiz üzerine de bu konuya açıklık getiren Balık; “Siz öyle şekillendirdiniz. Aslında ikimiz de aynı Elazığ’dan bahsediyorduk. Türkiye’nin yaralarını hızla sarmaya çalıştığı Elazığ’dan bahsediyoruz.  Bu konular özelinde demogoji ve siyaset yapılmamalı! Hepimiz Elazığ’ın tarafındayız” dedi.

 

 

Haber: Kübra TÜRKAN

TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi ve AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, gazetemize nezaket ziyareti gerçekleştirdiği sırada kendisine AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri de eşlik etti. Vekil Balık ve AK Partili heyeti Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) Başkanı ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Semih Erdem ile Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Songül Dursun ağırladı.  Ziyaret sırasında açıklama yapan Vekil Balık, devletin afetzedelerin hep yanında olduğunu aktardı.

GAZETECİLERLE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNUYORUZ!

Vekil Balık; “Her hafta sonu mutlaka Elazığ’a geliyoruz. Geldiğimiz zamanda dönüşümlü olarak, gazeteci arkadaşlarımızla hem fikir alışverişinde bulunmak hem de şehre dair konuşmak için ara ara ziyaretler yapıyoruz. Bugün de Elazığ’ımızda bulunan günlük gazetelerimizin hepsini ziyaret edeceğiz” dedi.

“VEKİL EROL DA DEVLETİN BÜTÜN İMKÂNLARI İLE ELAZIĞ’DA OLDUĞUNU AKTARDI”

Geçtiğimiz günlerde hem siz hem CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, TBMM’de Elazığ’ı konuştunuz. Lakin iki ayrı Elazığ’ı konuşur gibi oldunuz. Bu konuşmalarınız özelinde bir açıklama yapar mısınız? Dememiz üzerine de açıklama yapan Vekil Balık; “Aslında ikimiz de aynı Elazığ’dan bahsediyorduk. Belki siz öyle girdiniz ama Gürsel bey,  konuşmasının başında hükümetin bütün imkânları ile burada olduğunu aktardı. Bütün yaralar sarıldı, kriz doğru yönetildi diye bizzat söyledi” dedi.

“DÜNYANIN HİÇ BİR SİSTEMİNDE 6 AYDA EV TESLİM EDİLMEDİ!”

Bütün dünyanın mücadele ettiği pandeminin bütün planları aksattığına değinen Vekil Balık; “Bu bir gerçek. İnşaatlarda çalışanlar arasında da covidli hastalar çıktı. 24 saat çalışamadılar. Yine pandemiden kaynaklı, ekonominin getirdiği sıkıntıları da yaşadık. Dünya da hiçbir sistemde 6 ayda ev teslim edilmedi. Biz söz verdiğimiz zamanlarda anahtarlarımızı teslim ettik.  Evlere dair tepkilerde var. Evler küçük gibi, oysa evler gayet yaşanabilir ve güzel ve son derece sağlamlar. Cephesini beğenmemişler, bunlar sonra konuşulacak şeyler. Bizim önceliğimiz ; güvenli bir şekilde söz verdiğimiz zamanda; evlerine insanlarımızı yerleştirmekti. Aynı Elazığ’dan bahsettik açıkçası bütün Türkiye’nin yaralarını hızla sarmaya çalıştığı Elazığ’dan bahsediyoruz. Bunun özelinde; demogoji yapmaya , siyaset yapmaya da gerek yok! Hepimiz Elazığ’ın tarafındayız” dedi.  Vekil Balık’ın diğer açıklamaları ise ilerleyen günlerde gazetemizde yer alacak.

ERDEM DE VEKİL BALIK İLE ELAZIĞ’I KONUŞTU!

Vekil Balık ve beraberindekilere ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden FHGC Başkanı ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Semih Erdem de gelen heyetle Elazığ özelinde fikir alışverişinde bulunmayı ihmal etmedi.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.