Uluslararası başarılara imza atan akademisyenler ödüllendirildi!

ABONE OL
6 Kasım 2020 15:30
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Akademik alanda Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları Listesi’ne girerek Fırat Üniversitesi’nin adını uluslararası sahada gururla duyuran Üniversitemiz öğretim üyeleri Prof. Dr. Fahrettin Yakuphanoglu, Prof. Dr. Ebru Kavak Akpınar, Prof. Dr. Hakan F. Öztop, Prof. Dr. Süleyman Aydın, Prof. Dr. Murad Atmaca, Prof. Dr. Mehmet Esen, Prof. Mustafa Inc ve Prof. Mehmet Yaman’a başarılarından dolayı plaket takdim edildi.

 

 

Rektörlük makamında gerçekleştirilen törene; Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Rektörlük Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Rektör Danışmanı Doç. Dr. Veysel Şahin ile öğretim üyeleri katıldı. Törende kısa bir değerlendirmede bulunan Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Fırat Üniversitesi’nin ismini yaptığı başarılı çalışmalarla uluslararası arenada duyuran öğretim üyelerini kutladı.

REKTÖR GÖKTAŞ, BAŞARILI AKADEMİSYENLERİ TEBRİK ETTİ!

Rektör Prof. Dr. Göktaş; “Yaptığınız başarılı çalışmalarla Üniversitemizin gurur kaynağısınız. Üniversitemizin çıtasını her alanda yükseltiyorsunuz. Üniversitemizin çıtasını ulusal ve uluslararası alanda yükselten öğretim üyelerimiz için Üniversitemizdeki FÜBAP kaynaklarını sonuna kadar açacağız. Bu bağlamda Üniversitemiz için her türlü çalışma yapan ve özel hayatından feragat eden öğretim üyeleri arasında fark olmalı diye düşünüyorum. Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları Listesi’ne girerek Fırat Üniversitesi’nin adını uluslararası platformda gururla duyuran üniversitemiz öğretim üyelerini tekrar kutluyor, başarılar diliyorum” dedi. Konuşmaların ardından ‘Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları Listesi’ne giren öğretim üyelerine, Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz tarafından teşekkür plaketleri verildi. (Haber Merkezi)

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.