Spor camiası Başkan Şerifoğulları’nın yanında!

ABONE OL
9 Ağustos 2020 15:52
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Koronavirüs testi pozitif çıkan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları için spor camiasından geçmiş olsun mesajları yayımlandı. ASKF Onursal Başkanı Şerifoğulları’na geçmiş olsun dileklerinde bulunulurken ASKF Başkanı Mustafa Gür’ün başta olmak üzere yayımladığı mesajlarda; “Dualarımızı eksik etmeyelim.” ifadeleri yer aldı.

 

Haber: İbrahim KARAKULAK

 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın koronavirüs testinin pozitif çıkması, spor camiasını da derinden üzdü. Sağlık durumu iyi olan ve 14 gün karantina altında kalacak olan Başkan Şerifoğulları için ASKF Başkanı Mustafa Gür, ASKF Başkan Vekili Necmi Pamuk, Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren,  Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, Elazığ Belediyespor FK, Karakoçangücüspor Kulübü, Kovancılarspor Kulübü, Adaletspor Kulübü Başkanı Osman Akarsu, TFSKD Elazığ Şube Başkanı M. Sami Türkmen, TSYD Elazığ İl Temsilcisi Coşkun Kamaç ve Anadolu Spor Medyası ve Yazarlar Derneği Elazığ Temsilcisi Mehmet Duman geçmiş olsun mesajları yayımlayarak, Başkan Şahin Şerifoğulları’na acil şifa temennilerinde bulundular.

“DUALARIMIZI EKSİK ETMEYELİM”

İşte spor camiasından Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları için yayımlanan geçmiş olsun mesajları…

ASKF BAŞKANI MUSTAFA GÜR; “Elazığ Belediye Başkanımız ve Onursal Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’nın koronavirüs testinin pozitif çıktığını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Şu an itibariyle sağlık durumu iyi olup, 14 gün evinde istirahat edecektir. Rabbim tez zamanda hayırlı şifalar versin inşallah.”

ASKF BAŞKANVEKİLİ NECMİ PAMUK; “Elazığ Belediye Başkanımız ve Kardeşim Sayın Şahin Şerifoğulları’nn koronavirüs testinin pozitif çıktığını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. İnşallah sizi seven insanlarımızın duasıyla en kısa zamanda görevinizin başına dönersiniz. Yücelerin yüceleri Rabbim, acil şifa versin inşallah.”

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ ABDULSAMET EREN; “Kıymetli Belediye Başkanımız Sn. Şahin Şerifoğulları’na ve değerli kardeşim Mustafa Şerifoğullari’na Yüce Allah’tan şifalar diliyorum.”

ELAZIĞSPOR KULÜBÜ BAŞKANI SELÇUK ÖZTÜRK; “Covid-19 teşhisi konulan ve tedavisine başlanan çok değerli Elazığ Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’na geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyorum.”

ELAZIĞ BELEDİYESPOR FK; “Koronavirüs testi pozitif çıkan Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’na Allah’tan acil şifalar dileriz.”

KARAKOÇANGÜCÜSPOR KULÜBÜ; “Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’nın koronavirüs testinin pozitif çıktığını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Sağlık durumunun iyi olması sevindirici bir durum. Rabbim tez zamanda acil şifalar versin.”

KOVANCILARSPOR KULÜBÜ; “Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın Covid-19 testi maalesef pozitif çıkmıştır. Kovancılarspor Kulübü olarak Allah’tan şifa diliyoruz. Sağlık durumu iyi olup 14 gün karantina süreci olacaktır. Dualarımızı eksik etmeyelim inşallah.”

ADALETSPOR KULÜBÜ BAŞKANI OSMAN AKARSU; “Allah şafi ismi hürmetine şifa versin. Allah nazarlardan saklasın. Provokatif paylaşımlar yapan veya yapmaya çalışan kim veya kimler varsa, kahru perişan olsun inşallah.”

TFSKD ELAZIĞ ŞUBE BAŞKANI M. SAMİ TÜRKMEN; “Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’nın koronavirüs testinin pozitif çıktığını sahsım ve TFSKD Elazığ Şubesi olarak büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Sağlık durumu iyi olması bizi sevindirdi. Rabbim tez zamanda şifalar versin.”

TSYD ELAZIĞ İL TEMSİLCİSİ COŞKUN KAMAÇ; “Geçmiş olsun Şahin başkanım… Covid-19 testi “pozitif” çıkan ve tedavisine başlanılarak 14 gün süreyle evinde kontrol altında tutulacak olan Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na geçmiş olsun dileklerimi iletiyor; tez zamanda ayağa kalkmasını diliyorum.”

ANADOLU SPOR MEDYASI VE YAZARLAR DERNEĞİ ELAZIĞ TEMSİLCİSİ MEHMET DUMAN; “Geçmiş olsun. Dualarımız seninle Şahin Başkan.”

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.