Sosyal medyada #ErdoğanınYanındayız fırtınası!

Sosyal medyada #ErdoğanınYanındayız fırtınası!

ABONE OL
8 Şubat 2021 22:41
Sosyal medyada #ErdoğanınYanındayız fırtınası!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘Yürekleri yetse Cumhurbaşkanı istifa etsin diyecekler’ dedi. Sosyal medyada # iErdoğanınYanındayız etiketleri TT oldu. İlimiz milletvekilleri ile sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerinin de aralarında bulunduğu birçok kişiden de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek mesajları yağdı.

 

 

Haber: Songül DURSUN

Erdoğan’a destek vermek için başlatılan “Erdoğan’ın yanındayız” etiketli paylaşımlar 3 milyon kişinin desteğiyle Twitter’da dünya gündeminin ilk sırasına yükseldi. Twitter’da dünya gündeminin ilk sırasına yükselen paylaşımlara, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri, milletvekilleri ile sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerinin de aralarında bulunduğu birçok kişi destek verdi. İlimiz milletvekilleri, belediye başkanı ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım da destek verenler arasında yer alarak #ErdoğanınYanındayız hashtagı ile paylaşımlarda bulunarak şu ifadelere yer verdiler:

BULUT: BÜYÜK TÜRKİYE’NİN MİMARI #ERDOĞANINYANINDAYIZ”

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut: Milletle bağını diri tutan ve gücünü milletinden alan Liderimiz #ErdoğanınYanındayız”, “Her daim #ErdoganinYanindayiz”, “İşin sonu nereye varırsa varsın biz seninle ölümüne, ölümüne #ErdoğanınYanındayız”, “Sabırla, sebatla ve kesintisiz mücadeleyle kat edilmiş uzun bir yürüyüşün ardından Yeniden Büyük Türkiye’nin kapılarını ardına kadar açan Büyük Dava Adamı  #ErdoğanınYanındayız.”, “Binlerce yıllık hak davaya ömrünü adayan Büyük Türkiye’nin Mimarı #ErdoğanınYanındayız”, “Durduğumuz yer belli #ErdoğanınYanındayız”

BALIK: DURMADAN, YORULMADAN İLK GÜNKÜ SEVDAYLA #ERDOĞANINYANINDAYIZ

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyon Üyesi Sermin Balık: “Desteğin geldiği yere bak, meselenin adını sen koy! #Yunanistan kendine gel…  “Kim kiminle yürür ona bakın siz. Bırakın dönsün dönme dolaplar. Haktan, hakikatten yana bakın siz. İşte bu yüzden #ErdoğanınYanındayız”, “Zor olsa da ah zor olsa da, Dağlar duman kar kış olsa da,  Yolun sonu bir sır olsa da, Dönmem geri senin yolundan. #ErdoğanınYanındayız”, “Allah’a can borcumuzdan, Milletimize hizmet borcumuzdan başka kimseye eyvallahımız yoktur, olmayacaktır! Ne yaparlarsa yapsınlar… Biz dönmeyiz bu yoldan! #ErdoğanınYanındayız”, “Bizim yoldaşımız millettir. Milletimizle beraber yürüdüğümüz müddetçe, bizi yolumuzdan ayırmaya kimsenin gücü yetmeyecektir! Durmadan, yorulmadan ilk günkü sevdayla #ErdoğanınYanındayız”,“Davası Hak Olanın Yardımcısı Hak’tır. Hak Olan Davada Zafer de Muhakkaktır.  Bu can bu bedende oldukça; Liderimiz #ErdoğanınYanındayız”, “Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder…  Gölgende bana da, bana da yer ver! #ErdoğanınYanındayız”, “Başaramayacaksınız❗ Dün de, bugün de, yarın da… Her daim; Liderimiz, Cumhurbaşkanımız #ErdoğanınYanındayız”

AĞAR: GAKGOLAR, #ERDOĞANINYANINDAYIZ DİYOR 

AK Parti Elazığ Milletvekili, TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi/ Ak Parti Genel Merkez Ege Bölge Koordinatörü Tolga Ağar videolu bir paylaşım yaparak Elazığlı Gakgoların da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanında olduğunu söyledi.  Vekil Ağar paylaşımlarında şu ifadelere yer verdi:“Haftaiçi, hafta sonu, gündüz, gece biz #ErdoganinYanindayiz duyanlar duymayanlara bilhassa duyup da duymuyor gibi davrananlara iletsin Milletimiz liderinin yanında.”, “Zaman akar yer direnir gökyüzü kanat gerer, Siz ölümsüz çiçeği taşırsınız göğsünüzde, Karanlığın ormanında iman güneşidir gözünüz, Soluğunuz umutsuz ceylanların gözyaşına sünger…”

DEMİRBAĞ: HAİNLERE KARŞI; #ERDOĞANINYANINDAYZ

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ: ‘Biz sadece rükûda eğiliriz, başka yerde asla.’  Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da daima, #ErdoğanınYanındayız 7 Şubat’ta MİT tırlarına yapılan kumpasla Türkiye’yi, milleti bölmeye çalışıp, ümmetin, mazlumun lideri @RTErdogan’ı hedef alan hainlere karşı; #ErdoğanınYanındayız

ŞERİFOĞULLARI: KİM DÖNERSE DÖNSÜN, BİZ DÖNMEYİZ BU YOLDAN!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları: Kardeşler seveceğiz sevileceğiz, biz bu yola vallah düşmanlık için girmedik. Vallah sevmek için girdik, billah sevmek için girdik… #ErdoğanınYanındayız Bizim yolumuz da belli duamız da… #ErdoğanınYanındayız “Kim dönerse dönsün, biz dönmeyiz bu yoldan!” Rabbim, başımızdan eksik etmesin inşallah… #ErdoğanınYanındayız

YILDIRIM: MAZLUMLARIN UMUDU, #ERDOĞANINYANINDAYIZ

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım: Ülkemizi hedefleri ve hayalleri ile kucaklaştırmak için gece gündüz demeden koşan, mücadele eden Dünya Liderimiz, mazlumların umudu #ErdoğanınYanındayız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.