Sivriceliler, isteklerini Vali Yırık’a iletti!

ABONE OL
12 Kasım 2020 14:23
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sivriceliler Dernek Başkanı  Çetin Özmen, Sivrice’nin beklenti, sorun ve çözümlerinin yer aldığı dosyayı geçtiğimiz günlerde Vali Erkaya Yırık’a sundu. Başkan Özmen, Vali Yırık’ın Sivrice hakkında ayrıntılı bir bilgiye sahip olduğunu ifade etti.

 

 

Haber: Kübra TÜRKAN

Sivriceliler Dernek Başkanı Çetin Özmen, geçtiğimiz günlerde Vali Erkaya Yırık’a Sivrice’ye dair bir dosya takdim etti. Ziyaretin ardından Başkan Özmen ziyarete dair bir değerlendirmede bulundu. Başkan Özmen; “Sivriceliler Derneği Yönetim Kurulu olarak İlimiz Valisi Sayın Erkaya Yırık Beyi makamında ziyaret ederek İlçemizin ihtiyaçlarını ve çözüm önerilerimizi arz ettik” dedi.

“VALİ YIRIK, SİVRİCE İLÇESİNİN SORUNLARINA HÂKİM!”

Vali Yırık’ın Sivrice ilçesinin sorunlarına hâkim olduğunu ifade eden Başkan Özmen; “Vali beyin gerek ilçemize ve gerekse ilçemizin sorunlarına ilişkin ayrıntılı bilgiye sahip olması bizleri son derece mutlu etmiştir. Sayın Valinin Derneğimiz Yönetim Kurulu’na göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı şahsım ve yönetim kurulumuz adına şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

VATANDAŞLAR DA SİVRİCE’NİN SORUNLARINI YANSITAN BAŞKAN ÖZMEN’E TEŞEKKKÜR ETTİ

Bu ziyaretin ardından Sivrice sevdasını her fırsatta dile getiren Mustafa Yıldız isimli vatandaşta bu ziyareti gerçekleştiren Başkan Çimen’e teşekkürlerini sundu. Yıldız; “Başkanım Sivrice’nin beklenti sorun ve çözümlerini dosya ile Sayın Valimize sunmuştur.  Dosyada Başkanla istişarelerimiz sırasında gündeme aldığımız konular var. Bunlar;  Sivrice Devlet Hastanesi, doğalgaz, kentsel dönüşüm ile ilgili tüm konular, Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumu’nun Fırat Üniversitesi ‘ne tahsili, eğitim, sosyal merkez, gençlik eğitim merkezi, sosyal donatılar, istihdama yönelik öneriler vs. Sivrice’nin sorunları beklentilerini a’dan z’ye hepsini dosyalayıp Sayın Valimize sunmuştur. Bir Sivriceli olarak Sayın Başkanımız Çetin Özmen’e sonsuz teşekkür ediyorum. Sağ olasın var olasın Allah eksikliğini vermesin.  Değerli Başkanım alkışlıyorum, takdir ve teşekkür ediyorum” diyerek görüşlerini bildirdi.

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.