Şehir Hastanesinde aynı anda 4 hastaya anjio işlemi yapılabiliyor!

Şehir Hastanesinde aynı anda 4 hastaya anjio işlemi yapılabiliyor!

ABONE OL
1 Mart 2021 13:50
Şehir Hastanesinde aynı anda 4 hastaya anjio işlemi yapılabiliyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi anjio ünitesinde aynı anda 4 hastaya anjio uygulaması yapılabiliyor. Son teknoloji ürünü cihazlarla donatılı olan anjio ünitesinde 4. cihaz da hizmete başladı. Günlük ortalama 15 anjio işlemi yapılan ünitede tüm cihazların aktif olarak kullanılmaya başlanması ile birlikte günde ortalama 20 hastaya hizmet verilebilecek.

 

Kalp hastalıklarının tedavisinde oldukça önemli bir yeri olan anjio işleminin zamanında ve etkin olarak yapılması tedavi başarısını artırmakta. Bir cihazın daha aktif olarak kullanılmaya başlanması bu kapsamda önem arz ediyor. Hastanenin kardiyoloji kliniği bünyesinde bulunan anjio ünitesi modern donanımı ve deneyimli klinik ekipleriyle tüm enfeksiyon kontrol önlemleri alınarak hizmet veriyor. Pandemi sürecinde işlem sayıları azaltılan anjio ünitesinde, işlem sayıları kademeli olarak artırılmaya başlandı. Ünitede pandemi şartları gereği tüm önlemler alınarak hijyenik ortamlarda hizmet veriliyor.

BÖLGEMİZE SAĞLIK HİZMETİ SUNMAKTA!

1 tanesi HİBRİT (anjio+ameliyat yapılabilme kapasitesinde) olmak üzere 4 adet Anjiografi salonu olan hastanemiz anjio ünitesi 24 saat aktif olarak hizmet vermektedir. İnvazif işlemler, periferik işlemler, kalp pili, EPS, EVAR gibi girişimsel tüm işlemler deneyimli klinik ekibimizle başarılı bir şekilde uygulanabilmektedir. Kliniğimizde ayrıca 12 yataklı operasyon öncesi  hazırlık ünitesi de bulunmaktadır. Anjio ünitemiz modern yapısı, teknolojik ekipmanları ve deneyimli klinik ekibi ile şehrimize ve bölgemize sağlık hizmeti sunmaktadır. (Haber Merkezi)

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.