Şavak-Der Genel Kurulu’nda Naim Doğan, Güven Tazeledi

Şavak-Der Genel Kurulu’nda Naim Doğan, Güven Tazeledi

ABONE OL
7 Nisan 2021 17:26
Şavak-Der Genel Kurulu’nda Naim Doğan, Güven Tazeledi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şavaklılar Derneğinin 4. Olağan genel kurulu yapıldı. Kurulda mevcut Başkan Naim Doğan güven tazeledi.

 

Şavaklılar derneğinin 4. Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı.Tek liste ile gidilen kongrede Naim Doğan Yeniden Şavak- Der başkanlığına seçildi.

Şavak-der başkanı Naim Doğan, 2011 yılında kurdukları derneğin çalışmalarından bahsederek genel kurula katılan herkese teşekkür etti.

Şavak-der başkanı Naim Doğan ‘’Topluluğumuz arasındaki dağılmışlığın önüne geçmek, birlik ve beraberliği artırmak, kardeşlik bağlarını kuvvetlendirmek, kendi öz kültürümüzü yaşatmak, örf ve adetlerimizin nesiller boyu yaşamasını sağlamak ve sorunlarımızı tek bir merkezde toplayarak çözümünü sağlamak amacıyla kurduğumuz Şavak-der 2011 yılında emekleyerek çıktığı yolculuğa şükürler olsun ki koşarak devam etmektedir. Çünkü bizler klasör ve tabela dernekçiliğinin ötesinde toplumumuz ile iç içe olduk ve onlarla sizlerle birlikte yürüdük. Eskiden insanlarımız sorun ve sıkıntılarını kahve köşelerinde muhataplarıyla değil birbirleriyle konuşup dururlardı. Gelinen noktada üyelerimiz sıkıntı ve sorunlar karşısında rahatlıkla derneğimizin kapısını çalmaktadır. Tabi bu derneğimize olan güven ve umuttur. Çünkü hakikat şudur ki güvendiğiniz yerden umut dersiniz. Bizlerde üyelerimizin sorun ve sıkıntılarının çözümü noktasında muhataplarıyla konuşması noktasına imkan verecek diyalog zeminini oluşturduk. Zira derneğimiz üyelerimizin sıkıntıları noktasında söz ve savunma hakkına sahiptir.’’ İfadelerini kullandı.

Derneğin yönetim kurulunda Mehmet Doğangün, Nihat Şimşek, Fethi Yılmaz, Kerim Gürbüz, Mehmet Kaya, Bülent Hurma yer aldı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.