Özel İdare altyapıya yönelecek

ABONE OL
8 Temmuz 2020 16:59
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş, gençliğe yönelik imkânları artırarak, altyapı yatırımı yapacaklarını söyledi. Şiş, kulüp olarak çok yönlü çalışmayı da bu yıl başlatmayı hedeflediklerini kaydetti.

 

 

 

 

İl Özel İdare sporda özellikle altyapıdan yeni isimleri spora kazandırma adına önemli adımlar atmanın hazırlığı içinde…

İl Özel İdare Genel Sekreteri Ali Şiş, kulüp olarak çok yönlü bir çalışmayı bu yıl başlatmayı planladıklarını, bunun içinde çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek; “Bugün için ön planda Kadın Basketbol takımımız var. Biz bunu erkek basketbol, Voleybol, Hentbol gibi branşlar ile artırmayı amaçlıyoruz. Bu branşlarda ki çalışmalarımızı ilimizin değerleri ile yapacak, Antrenörlerimizin taraması sonucunda  belirlenecek olan sporcuları kulübümüz bünyesinde gerekli çalışmaları yaparak geleceğe hazırlayacağız. Bunları yapmamız gerekiyor. Çünkü gençliğimizde çok önemli potansiyel ve değerler var.” şeklinde konuştu.

AMACIMIZ GENÇLİĞİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE YETİŞTİRMEK VE ONLARI GELECEĞE HAZIRLAMAK OLACAK

Elazığ’da kadın basketbolunun çok büyük emekler sarf edilerek bugünlere geldiğini belirten Genel Sekter Şiş; “Biz ilimizde ki potansiyelin farkındayız. Belki çok büyük bütçeler aktarmayacağız ancak bu potansiyelin değerlendirilmesini ve yeni isimlerin Türk sporuna kazandırılmasını sağlayacak adımları atacağız. Bu takımlarımızın başına ilimizi ve bu branşlardaki hedef kitleyi çok iyi tanıyan Antrenörleri getireceğiz. Böylece gençliğimizin spor yapmasını ve yeteneklerini geliştirmesini sağlayacağız. Bunu yaptığımız zaman takımlarımız kendi branşlarında hem ilimizi temsil etmeyi hem de başarıya ulaşmanın mücadelesini verecekler. Biz de bu mücadelede elde edilecek başarıların yanında yeni  değerleri kazanmanın keyfini yaşayacağız. Kulübümüzün 16 Temmuz’da yapılacak olan Genel Kurulunun ardından bu çalışmalarımıza ivme kazandıracağız. Amacımız gençliğimizi en iyi şekilde yetiştirmek ve onları geleceğe hazırlamak olacak. Alt yapıya yapılacak olan yatırımlar mutlaka olumlu olarak geri dönüş sağlıyor.” ifadelerinde bulundu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.