LİYAKAT DEĞDİĞİ YERİ GÜZELLEŞTİRİYOR!

LİYAKAT DEĞDİĞİ YERİ GÜZELLEŞTİRİYOR!

ABONE OL
22 Şubat 2021 15:33
LİYAKAT DEĞDİĞİ YERİ GÜZELLEŞTİRİYOR!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Her şeyin temel taşı liyakat! Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından Kültür ve Tarih Danışmanlığına atanan Araştırmacı Yazar Sedat Çağlayan, göreve gelir gelmez güzel işler ortaya koydu. Çağlayan gibi işinin ehli insanların, başarılarını sergileyecekleri yerlerde olması şüphesiz şehrimizin yararına…

 

 

Haber- Analiz: Kübra TÜRKAN

Geçtiğimiz haftalarda Araştırmacı – Yazar Sedat Çağlayan, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın Kültür ve Tarih Danışmanlığı görevine getirildi. Harput Kültürü, Harput Musikisi, ve Harput Tarihi ile ilgili önemli çalışmaları bulunan Çağlayan’ın bu göreve getirilmesi birçok kişiyi de hoşnut etti.

ÇAĞLAYAN, HARPUT MUSİKİSİ İÇİN ATAĞA GEÇTİ!

Sürekli liyakatın ne denli önemli olduğunu aktarıp duruyoruz. Ve işi ehline bırakınca güzel sonuçlarında kaçınılmaz olduğunu da ifade ediyoruz. Nitekim Çağlayan da göreve gelir gelmez işinin ehli olduğunu hemen gözler önüne serdi. Çağlayan; ilk iş olarak Harput musikimizi yaşatmak için atağa geçti.

ÇAĞLAYAN, İLİMİZİN TARİHİNE VE KÜLTÜRÜNE KATMA DEĞER KATACAK!

Harput Musikisinin sıra geceleri gibi icra edilmeyeceğini de ifade den Çağlayan; tarihi eserler konusunda da KUDEP ile görüşmeler gerçekleştirdi. Çağlayan’ın ilimizin kültürüne ve tarihine katma değer katacak işlere imza atacağına Fırat gazetesi ailesi olarak bizler de yürekten inanıyoruz ve kendisinin görevinin bir kez daha hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.