KURSDER değerlendirme toplantısında bir araya geldi!

KURSDER değerlendirme toplantısında bir araya geldi!

ABONE OL
21 Nisan 2021 17:12
KURSDER değerlendirme toplantısında bir araya geldi!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Özel Öğretim ve Muhtelif Kurslar Geliştirme Derneği (KURSDER) üyeleri, düzenli olarak gerçekleştirdiği değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Haber: Abdulvahap ÇELİKEL

Değerlendirme toplantısında ilimizdeki eğitim konusunu ele alan KURSDER, modern eğitimin gerçekleşmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını aktardı. Toplantıya katılan Final Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Taşel, yaptığı konuşmada Elazığ final grubunun da Kurs -Der üyesi olmasından mutluluk duyduğunu da aktardı.

“DERNEK ÜYELERİ OLAN KURUMLARI TERCİH EDİN!”

Başkan Aksu; “Pandemi sürecinde kurslara devam edilecek öğrenciler ve gruplar hakkında bilgilendirmenin yapıldığı değerlendirme toplantısında hıfzısıhha kurallarına uyulmasını istedik. 26 KURSDER üyesi kurumlarda 2021-2022 Eğitim ve öğretim yılına ait kayıtların başladığını değerlendirme toplantısında duyurduk. Tüm dermek üyeleri kaliteli yayın, alanında uzman öğretmen kadrosu, çağın gereksinimlerime uygun modern eğitim araç ve gereçleriyle hazır hâle hazır olduklarını dile getirildi. Dernek üye kurumlarından herhangi birine kayıt olan öğrencilere verilen taahhütlerin eksiksiz yerine getirileceğini öğretmen ve eğitim personellerine verilen taahhütler yerine getirilmesini karara bağlandı” dedi.

“KURSDER ÜYESİ OLMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUM’’

Final okulları yönetim kurulu başkanı İbrahim Taşel, “Elazığ final grubunun da Kurs- Der Üyesi olmasından mutluluk duyuyorum. Derneğin kendime vereceği görevden de Onur duyacağımı, KURSDER Derneğine her türlü desteğim olacağını ve bakanlık düzeyinde dile getireceğimi aktarayım. Dernek başkanı Veli Aksu’nun böyle bir Derneği kurmasından dolayı da kendisine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.