Gazetemiz Fırat’a tebrik mesajları yağdı!

Gazetemiz Fırat’a tebrik mesajları yağdı!

ABONE OL
4 Ağustos 2021 19:32
Gazetemiz Fırat’a tebrik mesajları yağdı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

4 Ağustos 1986 yılında yayım hayatına ‘merhaba’ diyen ve yayım hayatında 36. yılını karşılayan ilimizin en köklü gazetesi unvanına sahip olan; Gazetemiz Fırat’a bu özel gününde tebrik mesajları yağdı.  Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Semih Erdem de bu özel günde gerek bizzat gelerek gerek telefonla gerekse de kutlama mesajları ile bizlere ulaşarak yanımızda olan herkese teşekkürlerini sundu.

 

Haber: Kübra TÜRKAN

Gazetemiz 36. yılına ‘merhaba’ dedi. İlimiz bürokratları, siyasileri, STK temsilcileri, iş insanları, spor camiası,  değerli meslektaşlarımız ve sevgili okurlarımız birbiri ardına Gazetemiz Fırat’a hem tebriklerini hem de başarılarını iletti. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Semih Erdem de gazetemizin bu özel gününü unutmayan herkese sonsuz teşekkürlerini sundu. İşte gazetemize ulaştırılan o tebrik mesajlarının bir kısmı…

VALİ YIRIK: İLİMİZ BASININA SAĞLADIĞINIZ KATKILARA TEŞEKKÜRLER!

Özel günümüzü ilk tebrik eden Elazığ Valisi Erkaya Yırık oldu. Vali Yırık, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Semih Erdem’in şahsına bir tebrik mesajı gönderdi.  Vali Yrıık’ın mesajında şu ifadeler yer aldı: Yayın hayatında 36. yılını idrak eden gazetenizin kuruluş yıl dönümünü kutlar. İlimiz basınına sağladığınız katkılar ile şehrimizin sosyal ve kültürel hayatına sunduğunuz hizmetlerinizden dolayı başta şahsınız olmak üzere, gazetede tüm emeği geçenleri tebrik eder, çalışmalarınız da başarılar dilerim.

VEKİL BALIK: FIRAT GAZETESİ’NE BAŞARILARLA DOLU YAYIM HAYATI DİLİYORUM!

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık; “Şehrimizde ve bölgemizde kamuoyunu bilgilendirme ve doğruları aktarma hususunda önemli görev üstlenen Fırat Gazetesi’nin 36’ncı kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyor, imtiyaz sahibi Sayın Semih Erdem başta olmak üzere Fırat Gazetesi çalışanlarını tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diliyorum.

VEKİL AĞAR: FIRAT GAZETESİ;  TARAFSIZ GAZETECİLİK ANLAYIŞI İLE ŞEHRİMİZE KATKI SUNUYOR!

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar da; “Elazığımızın köklü basın kuruluşlarından Fırat Gazetesinin 36. kuruluş yıl dönümünü kutlarım. İmtiyaz Sahibi Semih Erdem ve gazete çalışanlarını tebrik eder, doğru, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışıyla şehrimize sundukları katkıların devamını dilerim” ifadelerini kullandı.

VEKİL DEMİRBAĞ: FIRAT GAZETESİ’NİN YAYIM HAYATI DAİM OLSUN!

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ; “Fırat Gazetesi’nin 36. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, imtiyaz sahibi Semih Erdem ve Fırat Gazetesi Ailesine başarılar diliyor, yayın hayatlarının daim olmasını temenni ediyorum.

VEKİL EROL: GAZETENİZ FIRAT’I TEBRİK EDİYORUM!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Semih Erdem’i arayan CHP Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol, “Gazeteniziz 36. yılını tebrik ediyorum. Başarılarla dolu nice yıllar diliyorum.  Hem size hem de ekibinize güzel bir yayım hayatı diliyorum” dedi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: FIRAT GAZETESİ’NİN İLİMİZE SUNDUĞU KATKILARA TEŞEKKÜRLER!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; “Şehrimizin köklü basın kuruluşlarından Fırat Gazetesi 36. kuruluş yıl dönümünü kutluyor. İlimize sunduğu katkılardan dolayı Sayın Semih Erdem ve gazete çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyor. Yayın hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

BAŞKAN YILDIRIM: FIRAT GAZETESİ; ŞEHRİMİZİN GÜZİDE BASIN KURULUŞUDUR!

AK Parti il Başkanı Şerafettin Yıldırım; “ Şehrimizin güzide basın kuruluşlarından Fırat gazetesinin 36. kuruluş yıl dönümünde imtiyaz sahibi Semih Erdem’e ve gazete çalışanlarına başarılar dilerim” dedi.

BAŞKAN IŞIKVER: BAŞKAN ERDEM VE FIRAT GAZETESİ ÇALIŞANLARINI TEBRİK EDERİM!

MHP İl Başkanı Semih Işıkver; “ Yerel gazetelerimizden Fırat gazetesinin 36. kuruluş yıl dönümünü kutlar. İmtiyaz Sahibi Sayın Semih Erdem başta olmak üzere, Fırat gazetesi çalışanları tebrik ederek, başarılı çalışmalar dilerim” dedi.

TEBRİKLERİN ARDI ARKASI KESİLMEDİ…

Ayrıca Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş, Karakoçan Belediye Başkanı Ayhan Akbaba,  AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Ömer Faruk Çelik, AK Parti Tanıtım ve Medya Sorumlusu Sencer Selmanoğlu,  ELİKAD Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık,  Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, F.Ü Başhekimi Prof.Dr. İrfan Kaygusuz, Elazığ Belediyesi eski Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Elazığspor Kulübü, ASKF Başkanı Mustafa Gür, Kamu Sağlık-sen Genel Başkanı Ümit Karataş, Bursaspor Elazığ Futbol Okulları Başkanı Akın Karaaslan,   Mili Eğitim Müdürlüğü ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş,  Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Kent, İş insanlarımızdan Burak Soylu ve Veysel Demirci. Bir de ilimizin başarılı medya kuruluşlarından Kanal Fırat ve Kanal 23 televizyonları ile Hakimiyet ve Haberkent gazeteleri de bu özel günümüzü unutmadı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.