Besi OSB’miz için güzel adımlar atılıyor!

Besi OSB’miz için güzel adımlar atılıyor!

ABONE OL
16 Haziran 2021 14:37
Besi OSB’miz için güzel adımlar atılıyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Elazığ Tarıma Dayalı İhtisas (Besi) Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, 855 bin m² araziyi Milli Emlak Müdürlüğü’nden devraldı.

 

 

Elazığ Belediye Başkanı ve Elazığ TDİ OSB Başkan Vekili Şahin Şerifoğulları, Tapu Müdürü Gazi Osman Tosun, Milli Emlak Müdür Yrd. Hakan Özbay, Tapu Birim Sorumlusu Hülya Nalbant ve Elazığ Tarıma Dayalı İhtisas (Besi) Organize Sanayi Bölge Müdürü Alper Kılbitmez, ile bir araya gelerek, projenin kurulacağı 855 bin m² arazinin Elazığ Tarıma Dayalı İhtisas (Besi) OSB’ye devrini gerçekleştirdiler.

MESAİ MEFHUMU GÖZETMEKSİZİN ÇALIŞIYORLAR

Elazığ TDİ (BESİ) OSB Bölge Müdürü Alper Kılbitmez, projenin uygulanacağı arazinin devir işlemlerinin neticelenmesinden ötürü memnuniyetini dile getirirken bu kazanımda emekleri geçen başta Vali Erkaya Yırık’a, Milletvekillerine, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan’a, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı M.Ali Dumandağ’a, Yönetim Kurulu Üyelerine, Müteşebbis Heyetine ve pandemi kısıtlamalarına rağmen mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan ilgili tüm kamu kurumlarına şükranlarını sunduğunu belirtti. (Haber Merkezi)

 

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.