BEKA Derneği Yeni Dönemde Yeni Projelerle Geliyor

ABONE OL
6 Temmuz 2020 19:05
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BEKA Derneği Elazığ İl Başkanı Emrah Çiftçi, bir açıklama yayımlayarak 2019-2020 faaliyetlerini değerlendirdi. Çiftçi, yeni dönemde de hizmetlerinin tüm hızıyla devam edeceğini kaydetti.

 

“Gençlerin Gücüne İnanıyoruz”

Devletin ve milletin BEKA’sı için gerekli çalışmaları yapmayı, beşeriyete hizmet etmeyi ve kaliteli insan kaynağı çıkarmayı kendisine misyon edinmiş BEKA (Beşeri ve İktisadi Kalkınma) Derneği, Elazığ ili genelinde spor, eğitim ve bilişim gibi pek çok alanda önemli çalışmalara imza attı.

Yapılan çalışmalarla ilgili bir basın açıklaması yapan BEKA Derneği Elazığ İl Başkanı Emrah Çiftçi şunları kaydetti:  “Faaliyetlerimiz, sadece Elazığ ile sınırlı değildir. Çocuklarımızın ve gençlerimizin kötü alışkanlıklardan kurtulup spor yapmasını ve kendini yetiştirmesini hedefliyoruz. Güçlü bir toplumun temeli güçlü, eğitimli, bilinçli çocukların yetişmesine bağlıdır. Bu amaçla tüm yurtta ve Elazığ’da spor ve eğitim faaliyetlerini destekliyoruz. Elazığ, memleketimiz olması sebebiyle bizim için büyük önem arz ediyor. Burada yetiştirdiğimiz her bir fidanın gelecekte tüm ülkeye meyve vereceğine inanıyoruz.”dedi. (Haber Merkezi)

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.