Başkan Ahmet Saraç’tan, Canpolat’a ödül!

Başkan Ahmet Saraç’tan, Canpolat’a ödül!

ABONE OL
21 Nisan 2021 12:43
Başkan Ahmet Saraç’tan, Canpolat’a ödül!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antalya Kemer’de düzenlenen Güreş Milli Takım Seçmelerinde Türkiye 3.’sü olan Yunus Emre Canpolat, TEİAŞ Gençlik Spor Kulübü Başkanı Ahmet Saraç’tan ödül aldı.

 

 

03-05 Nisan tarihleri arasında, Türkiye Güreş Federasyonu tarafından Antalya – Kemer’de düzenlenen, İlimizden de temsilen Greko-Romen Güreş Milli Takım seçmelerine katılan sporcularımız arasından  TEİAŞ Gençlik ve Spor Kulübü Elazığ Şubesi Güreş Takımından sporcumuz, Yunus Emre Canpolat, 57.kg’da Türkiye 3.’sü olarak, Güreş Milli Takım Kadrosuna katılma yolunda önemli bir başarı elde etti.  Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, Spor Şube Müdürü Alaattin Özdemir, Güreş İl Temsilcisi Suat Uludağ, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz Güreş Antrenörlerimiz İlyas Peker ve Mehmet Peker, Türkiye 3.^’sü Yunus Emre Canpolat TEİAŞ Bölge Müdürü Ahmet Saraç’ı makamında ziyaret ederek, Canpolat’a hediyesi takdim edildi.

“SPORCUMUZU VE TAKIMIMIZI YÜREKTEN KUTLUYORUM”

Kulüp Başkanı Ahmet Saraç konu ile ilgili yaptığı açıklamada; ” TEİAŞ Gençlik ve Spor Kulübü olarak, Güreş Takımı Kulübümüz ve Elazığ için yüz akı olan Greko – Romen Avrupa ve Dünya şampiyonası Milli Takım Hazırlık Kampı için yapılan elemelerde, sporcumuz; Yunus Emre Canpolat’ın 57 kg da Türkiye 3.’lüğü derecesi ile Milli Takım Hazırlık Kampına seçilmesine dolayı, Antrenör İlyas Peker Hocamızı, Sporcumuz ve Güreş Takımımızı yürekten kutluyorum. Bugün Yunus Emre’ye takdim ettiğimiz ödül verilen emeklerin ve elde ettiği başarının küçük bir nişanesi olarak görüyor, bir kez daha genç sporcumuzu yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

“MADDİ, MANEVİ DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada; “Öncelikle Yunus Emre’yi başarısından ötürü kutluyorum. Sporcularımızın aldığı başarılar bizleri fazlasıyla gururlandırıyor, şehrimize dönen her derece Milli Takım kadrosuna sporcu olarak gidiyor. TEİAŞ Spor Kulübüne çalışmaları için İl Müdürlüğümüz Antrenörleri İlyas Peker ve Mehmet Peker katkı sunmaları açısından görevlendirerek, Her zaman dile getirdiğimiz gibi temennimiz bu Şehrin çocuklarını en önde görmek Madalyaları toplamak ve derece alarak dönmeleridir. Bugün TEİAŞ Bölge Müdürümüz Sn. Ahmet Saraç’ın spora vermiş olduğu desteği bazı kamu kurumlarından görmekteyiz, buradan çağrımı yenileyerek ilimizdeki birçok başarılı sporcuları ve ilimizde spor yaparak bir yere gelecek birçok sporcumuz var bunların Yetenek Taramaları programı ile seçilip sporu tabana yayarak yaygınlaştırmak istiyoruz. Tüm Kamu Kurum Müdürlerinin bizlerle irtibat halinde olmaları halinde bir çok branşta kendilerine yardımcı olacağımızı spor tesislerimizi açacağımızı sporcu ve antrenör desteği vererek te birlikte ilimizin gençliğine hizmet edebileceğimizi yenilemek istiyorum” dedi.

“YUNUS’UN, MİLLİ TAKIM YOLU AÇIK OLSUN”

Her daim Sporun ve sporcunun yanında olduklarını belirten Abdulsamet Eren; “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak tesislerimizle gençlerimizin yanında yer alarak hem maddi hem de manevi olarak her daim desteklerimiz artarak devam edecek, sporcularımızın aldığı başarılar neticesinde verdiğimiz değer, şehrimizin çocuklarını spora teşvik edecektir. Bu bağlamda da bir kez daha kıymetli desteklerinden Sayın Valimize, Belediye Başkanımıza Milletvekillerimize TEİAŞ Bölge Müdürümüz Ahmet Saraç’ Antrenörlerimiz İlyas Peker ve Mehmet Peker hocalarımıza şükranlarımızı sunuyor, Yunus Emre Canpolat’ı başarılarından dolayı kutluyor, Milli Takım yolunun açık olmasını diliyorum” diyerek ifadelerini tamamladı. (Spor Servisi)

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.