Ayşe Yırık ve Arzu Şerifoğulları’ndan Halk Eğitim Merkezine Ziyaret

Ayşe Yırık ve Arzu Şerifoğulları’ndan Halk Eğitim Merkezine Ziyaret

ABONE OL
26 Şubat 2021 20:25
Ayşe Yırık ve Arzu Şerifoğulları’ndan Halk Eğitim Merkezine Ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Vali Erkaya Yırık’ın eşi Ayşe Yırık, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın eşi Arzu Şerifoğulları ile Birlikte Halk Eğitim Merkezi Olgunlar Ek Hizmet Binasında Eğitim Alan Kursiyerleri Ziyaret Etti

 

Ayşe Yırık ve Arzu Şerifoğulları Halk Eğitim Müdürü Kazım Atıcı eşliğinde kurs binasını ve sergilenen ürünleri yakinen inceleyerek, kursiyerleri ziyaret etti.

Özellikle kadın istihdamının toplumsal gelişmede önemli rol oynadığını dile getiren Ayşe Yırık; kadınların kendilerini ne kadar geliştirirlerse gelecek nesillerimizin, kıymetli yavrularımızın da o ölçüde bilinçle yetiştirileceğinden bahsederek kursiyerlerin kıymetli eserlerini inceledi, onlarla samimi bir sohbet ortamı oluşturdu.

Resim, müzik, ingilizce ve arapça dil öğrenimi, hat sanatı, çit baskıcılığı, giyim ve el sanatları atölyelerinde kendilerini geliştiren, kişisel gelişimlerini destekleyen, çeşitli mesleki dallarda yer edinebilecek zanaatları öğrenen kursiyerlerle birebir görüşen, istek ve taleplerini, kişisel sıkıntılarını içtenlikle dinleyen Ayşe Yırık, oluşturdukları aile ortamından ve öğrenme gayretlerinden ötürü tüm kursiyerleri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.