Aydınlar Köyü, köy parkını özel mülk alanı ilan etti!

Aydınlar Köyü, köy parkını özel mülk alanı ilan etti!

ABONE OL
10 Haziran 2021 16:20
Aydınlar Köyü, köy parkını özel mülk alanı ilan etti!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aydınlar Köyü Muhtarı Mustafa Okçu, bir basın açıklaması gerçekleştirerek, köy parklarının tamamen özel mülkiyet alanı olduğunu belirtti.

 

 

Haber: Abdulvahap ÇELİKEL

Muhtar Okçu;Bilindiği üzere geçen yıldan beridir pandemi nedeniyle köyümüz parkı kapalıdır. Bu amaçla köyümüz güzergâhı üzerinde birçok yol ayrımına uyarı yazıları yazmamıza rağmen yine de piknik yapmak isteyen hemşehrilerimiz ısrarla köyümüze gelmek istemektedir. Bu da bizi son derece üzmekle birlikte gelen piknikçiler ile köy sakinlerimiz arasında nahoş hadisler cereyan etmektedir. Köy ihtiyar heyetimizle aldığımız karar doğrultusunda artık köy parkımız bundan sonra tamamen kapatılmış ve özel mülk ilan edilmiştir” dedi.

KURALA UYMAYANLAR, HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLAYACAK!

Muhtar Okçu; “Cumhurbaşkanlığı genelgesinde belirtildiği üzere halka açık piknik alanlarında piknik ve mangal yapmak yasaklanmıştır. Bu nedenle yine de tüm uyarılara rağmen köyümüze gelmek isteyen piknikçiler hakkında yasal işleme başvuracağımız aşikârdır. Kamuoyuna duyurulur” ifadelerini kullandı.

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.